Plynové grily

Plynové grily Weber jsou navrženy pro snadnou obsluhu, dlouhodobou životnost a trvanlivost. Snadné čištění roštů grilu i grilovacího prostoru, velmi jednoduchá údržba , možnost použití Weber Flavorizeru - to jsou hlavní charakteristiky plnových grilů Weber. Při výběru plynového grilu dbejte na níže uvedená kritéria správného výběru grilu.
Plynový gril Weber Konstrukce plynového grilu je na první poměrně jednoduchá - hořáky, které zajišťují distribuci tepla na gilovacím roštu. Hledejte takový plynový gril,  kde jsou hořáky a konstrukce vnitřní části grilu uzpůsobeny tak, že teplo je rovnoměrně rozváděnou po celé grilovací ploše, nikoli jen přímo pod samotnými plynovými hořáky. Hledejte sofistikované konstrukce distribuce tepla v grilu, hledejte Flavorizery, hledejte snadno udržovatelnou konstrukci. Nebuďte líní a nadzvihněte víko grilu. Ptejte se prodejce.
Plynový gril Weber Každý správný plynový gril má alespoň dva nezávisle nastavitelné plynové hořáky, pomocí kterých můžete optimálně kontrolovat rozvod tepla pod grilovaným masem. nastavení teploty musí být plynulé, vždyť každý steak je jinak silný, a jak budete chtít dosáhnout správných teplot u různého zpracovávaného masa ? Grilujete přeci různé věci, takže i regulace tepla musí být proměnlivá.
Co Váš gril dělá s tukem, který bude jistě odkapávat z pečeného masa?  Nemůže dojít k přepalování, nebo dokonce ke vznícení uvolněho tuku ? Co dělají oblíbené lávové kameny, když na ně horký tuk odkapává ? Po chvíli jistě vzplanou, určitě ovlivní chuť grilovaného masa, o zdravotní zátěži ani nemluvě. Vybírejte gril s vnitřím úspořádáním z nekoriznivních materiálů, s lapači uvolněného tuku - jako třeba grily Weber
Volte grily stabilní, pevné, s výbornou povrchovou úpravou jak vnitřní části, tak i externích ploch grilu. Není nic horšího než rozkývaný a rozviklaný roztopený gril, dbejte na bezpečnost. Vybírejte nejen očima, je Váš plynový gril dostatečně stabilní, pevný ?
Plynový gril Weber Vyhýbejte se lávovým kamenům, nerovnoměrně vedou teplo, obtížně se čistí a ulpívá v nich tuk. Vybírejete grily s nerezovými nebo litinovými rošty pokrytými kvalitním smaltem.
Má výrobce grilu dlouho výrobní tradici, je na grily specialista? Vybítrejte i podle značky, budete potřebovat příslušenství, náhradní díly dopľňky

 • Máte rádi otevřený oheň, ale neradi přikládate ?
 • Práce s dřevěným uhlím Vám přijde zdlouhavá, špinavá a nepraktická ?
 • Zajímá Vás dosažený výsledek grilování bez pracného udržování správné teploty ?
 • Chcete po celou dobu pečení udržet snadno správnou teplotu grilu ?
 • Nechcete trávit čas s příparvou ohniště a roztápěním dřevěného uhlí ?
 • Nesnášíte úklid  popela a prachu po grilování dřevěným uhlím ?
 • Používáte gril často, dlouho a se spoustou přátel kolem sebe ?
 • Chcete používat Váš gril  levně a efektivně ?
 • Používáte gril i tam, kde není  přívod elektrické energie?
 • Grilujete na různých místech a často gril převážíte ?
 • Zajímá Vás snadná a rychlá údržba ?
 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

KOUPIT GRIL

Eshop Grily Krby.cz

ESHOP  Grily Krby.cz

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování