Recepty na gril

Grilování masaGrilujete často, a rádi by jste zkusili něco nového? Dochází Vám Vaše fantazie při vymýšleních nových receptů na grilování ? Jste začátečníky v pečení amsa na grilu, a stále ještě tápete?  Doufáme, že Vám nabízené recepty na grilovaná drůbeží, telecí, hovězí i vepřová masa, ale i ryb, zeleninu nebo pizzu, přijdou vhod. Doplňujeme i grilovací postupy, o metodě přímého a nepřímého grilování jsme již hovořili.
Nabízíme tedy jednoduché klasické recepy na gril, ale i trochu složitější recepty na grilování včetně obrázku výsledného jídla a podrobného postupu, jak jej dosáhnout. Nošení dříví do lesa pro Vás možná budou zásady správného grilování , ale třeba i zde najdete něco nového, co pak úspěšně použijete.
Těm, kdo s grilování začínají, budou jistě užitečné uvedené doporučené časy grilování, které, pokud zatím nemají dostatek vlastních zkušeností, správně propéci steak, ale i kuře , zeleninu a další dobroty
Na výběr máte z řady receptů, které mají oveřeny tisíce nadšených příznivců grilování - recepty jsme vybíraly z doporučení majitelů grilů Weber - a to z jejich komutního webu www.webernation.com  
Několik receptů včetně doprovodných fotografií jsme pro Vás vybrali, doufáme, že pro Vás budou inspirací a znásobí tak Vaši pohodu při grilování s grily Weber - tak Dobrou chuť !

 

 

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování