Jaký gril?

Dřevěné uhlí, lisované dřevěné brikety, nebo snad plynový či elektrický gril?  Dobře vybírejte , který z těchto typů grilů z hlediska použitého paliva je pro Vás tím správným řešením. Každý z nich má své výhody i nevýhody, své lepší a horší vlastnosti, a na Vás bude volba, které vlastnosti upřednostníte, a které pro Vás budou důvodem pro výběr toho Vašeho vlastního grilu.

výběr grilu Weber
Jste přesvědčeni, že nic nevoní jako maso opečené na volném ohni, maso, kde v chutí cítíte vůni kouře a ohně ?

Nevadí Vám roztápění grilu , a práce s udržením dobré teploty pro grilování ? Jste pyšní na to, že v grilu míte správně topit ? Pokud jsou tyto otázky kladně zodpovězeny ,volte grily na dřevěné uhlí.

Grilujete často a pro velkou skupinu přátel ? Je pro Vás důležitý konečný výsledek, a ne běhání kolem grilu a strarosti o udržení správné teploty ? Neláká Vás vůně kouře, jde Vám spíše o vůni správně propečeného masa ? Je pro Vás důležitá i ekonomika provozu, nikoli jen pořizovací cena ? Pokud ano, pak jsou pro Vás plynové grily to pravé.

Grilujete doma, v zimní zahradě nebo v zastřešené pergole ? Vadí Vám nebo vašim sousedům kouř při roztápění? Nemáte důvěru vyůči plynovým spotřebičům? Chcete snadno udržet teplotu při grilování ? Volte elektrické grily Weber

Stále se nemůžete rozhodnout, jaký gril vybrat? Potřebujete si gril osahat a obdržet informace od školeného personálu? Navštivte nás v největších prodejnách s grily Weber v České republice v Tachlovicích u Rudné u Prahy: GPS 14°14´29,00"V, 50°0'29,00"S a nebo v Praze Galerie Harfa

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Plynový gril Weber

Spirit® E-210

Weber Grily Partner Store

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování