Elektrické grily

Elektrické grily mají jednu z výhod, o které se může ostatním typům grilů pouze zdát - nepotřebují ke svému provozu shánění paliva - vždyť elektřina je skoro všude. Zapomneňte na shánění dřevěného uhlí nebo lisovaných uhlených briket, odpadá vynášení popela. Taktéž shnánění a výměny plynové nádrže u plynových typů grilů zde odpadá, stačí pouze elektrická zásuvka - a můžete začít Vaše grilování.
Elektrický gril Weber Na co si dát při výběru elektrického grilu pozor ? Elektro grily jsou navenek jednoduché. Oč jednodušeji vypadají, o to více techniky se skrývá uvnitř. Na každém grilu, nejen elektrickém, by jste měli nalézt teploměr pro kontrolu teploty, kvalitní topnou spirálu o vysokém výkonu, a samozřejmě bezchybné technické i ergonomické zpracování grilu. Věnujte pozornost výkonostním ukazatelům, maso na Vašem elektrickém grilu se musí řádně propéci, vybírejte tedy grily s dobře těsnícím víkem a celkovým příkonem nejméně 2000W - výkon je , oč tu běží. Spirála grilu by se měla nechat snadno vyčisti, musí být tedy volně přístupná, bez velkého a komplikovaného rozebírání.
Gril Weber na elektřinu Klasickým kritériem zůstává kvalita materiálu a jejich zpracování - hledejte masivní provedení, s vynikající úpravou venkovních ploch grilu, s robustní, zároveň však jednoduše rozebiratelnou konstrukcí vnitřního roštu, který dovede rychle a rovnoměrně rozvést teplo po celé ploše grilovacího prostoru. Elektrické grily jsou obyvkle dodány již sestaveny, nekupujte skládačku se stovkami šroubků, úchytek a držáků - čím méně spojovacího prvků, tím je vyšší tuhost a zuaručená životnost grilu, bez odpadávání jeho jednotlivých částí díky povoleným maticím a nýtkům.

Chtějte podorbné technické manuály, vyzpovídejte Vašeho prodejce, chtějte o vašem grilu více informací, než se v manuálu dočtete, chtějte osobní zkušenosti, postřehy, typy a triky. Samozřejmostí zůstává serioznost značky, možnost následného dokoupení příslušenství, doplňků či náhradních dílů.

 

  • Nehledáte při grilování otevřený oheň, ať již z bezpečnostních nebo jiných důvodů ?
  • Nesnášíte úklid popela z dřevěného uhlí nebo briket ?
  • Máte obavy z používání plynu a otevřeného ohně zároveň ?
  • Grilujete často v interieru nebo v zimní zahradě ?
  • Hledáte jednoduché ovládání se snadnou možností regulace tepltoy grilovacího prostoru ?
  • Obtěžuje Vás nákup dřevěného uhlí nebo plynových lahví ?
  • Grilujete u známých, u přátel, u rodičů - je Vás gril často na cestách ?

Jednoduché otázky, jednoduché odpovědi. Možná je pro Vás elektrický gril tím pravým řešením

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

KOUPIT GRIL

Eshop Grily Krby.cz

ESHOP  Grily Krby.cz

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování