Grily Weber

Grily Weber patří k lídrům světového trhu v oblasti grilování, pečení a tepelné úpravy masa. V nabídce grilů Weber naleznete 3 různé řady grilů podle použitého paliva : plynové grily , dále pak grily na dřevěné uhlí ( často použivaný název je též kotlové grily) a elektrické grily.  Všechny typy se vyznačují vynikající kvalitou, designem a zpracováním, zároveň však umožňují bez kompromisů to hlavní, co má každý gril umět - správně grilovat. Jaký gril z výše uvedených zvolit Vám poradíme v sekci Jaký gril.
Plynový gril Weber Zahradní gril od firmy Weber je patentován - a navíc jej okamžitě poznáte od konkurenčních kopií. Firmy vyrábí grily již od roku 1952, kdy vyrobila první typ kotlového grilu - na tu dobu unikátního tvaru, který po mnoho modernizacích přetrval dodnes. Právě onen první kotlový gril se stal ikonou v tomto oboru, ikonu kotlového grilu na třech nožkách naleznete na spoustě míst, originál je však pouze jeden - gril Weber.
I když se v průběhu let stala firma Weber velkou nadnárodní korporací, stále ctí zásady, se kterými v padesátých letech začínala. Stále zůstavá rodiným podnikem, drží stále přední pozice ve výrobě grilů v celosvětovém měřítku, je předním inovátorem v oboru grilů a grilování. Ať se již jedná o malé přenosný gril Weber Smokey, nebo o špičkové typy řady grilů Genesis, Platinum nebo Sumit s celou škálou sofistikovaných funkcí a příslušenství, je vždy gril Weber tou správnou volbou pro každého milovníka grilů a grilování vůbec.
plynový gril weber Kotlové grily Weber na dřevěné uhlí jsou lisovány v obřích lisech, ze zvlášť připraveného plechu, s velmi nízským obsahem uhlíku v oceli, který si dlouhodobě drží všechny správné tvarové a další parmatery, zaručující dlouhou životnost grilu. Speciální druhy svárů na jednotlivých grilech, velmi pečlivá a precizní úprava povrchu grilu, smaltovaný povrch s příměsí porcelánu - to vše zajišťuje extréně dlouhou trvanlivost a spolehlivost jednotlivých prvků každého grilu Weber.
Každý plynový gril Weber je již v americkém výrobním závodě důkladně prověřen, je vyzkoušen každý plynový ventil, plynový regulátor i další důležité části grilu, aby se docílilo maximální kvality konečného výrobku.Každý plynový gril je vyzkoušen "naostro" - pomocí vestavěného zapalovače je nakonec každý plynový gril zapálen, zda jsou hořáky správně seřízeny, a zda přenos tepla je rovnoměrný po celém grilovacím roštu

 

KOUPIT GRIL

Eshop Grily Krby.cz

ESHOP  Grily Krby.cz

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování