Diskusní téma: otázky

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Máte elektrické grily s barevnými poklopy?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Je nám velice líto, ale mezi elektrickými grily Weber podobnou řadu grilů s výrazně barevnými poklopy nenajdete. V této kategorii máme několik tmavošedých grilů, které však nejsou tak výrazné jako barevné Weber grily Q 1200. Z naší nabídky by se vám tak mohl nejvíce zamlouvat elektrický gril Weber Q 1400 s kaštanově zbarveným poklopem.

Datum 21.06.2016
Vložil Jan M.
Titulek Jaké máte stojany na kuře?

Dobrý den, už nějaký čas si chci pořídit nějaký šikovný stojan na grilované kuře. Na vašich stránkách jsem jich našel několik, ale neumím si z nich moc vybrat. Můžete mi nějaký doporučit? Děkuji za ochotu.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Jaké máte stojany na kuře?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Můžeme vám nabídnout například stojan na kuře z nerezové oceli, který v našem e-shopu najdete pod katalogovým číslem 6482. Jedná se o jednoduchý, ale maximálně praktický stojan, který vám usnadní grilování celého kuřete. Stojan volně položíte na gril, přičemž do jeho středu můžete vložit plechovku s pivem a kuře na ní navléknout. Výpravy z piva prostoupí celé kuře a zjemní je maso a vylepší chuť.

Další dostupnou variantou je stojan na drůbež Weber Style, který zaujme už při prvním pohledu svým propracovaným a elegantním designem. Zamlouvat se vám budou ale i jeho užitné vlastnosti. V prostředku stojanu je malá nádobka, která se může naplnit vodou, vínem nebo pivem, takže při grilování výpary z tekutiny krásně zjemní maso a vaše grilované kuřátko tak bude ještě chutnější než obvykle. Součástí základního balení je navíc i špunt, kterým ucpete kuře z druhé strany. Stojan na drůbež Weber Style je k dostání za cenu 1 490 korun a v našem e-shopu má katalogové číslo 6731.

Třetí možností je stojan na kuře BBQ System, který stojí 1 690 korun, a v našem internetovém obchodě hledejte pod produktovým číslem 8838. Stojan se používá pro grily vybavené grilovacím roštem s vyjímatelným středem. Samotný stojan je dost velký, takže je kromě grilování kuřete nebo jiné drůbeže můžete využít k přípravě nějaké přílohy, například pečených brambor nebo zeleniny. Praktická jsou také madla po stranách stojanu a také vyjímatelná nádobka v prostředku stojanu, kterou lze naplnit vodou, pivem nebo vínem, čímž se u grilovaného kuřete dosáhne jemnějšího masa a lepší chuti. V případě vašeho zájmu o některý ze stojanů, nebo pokud byste měl nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Datum 21.06.2016
Vložil Julek M.
Titulek Dá se ke grilu Q 1200 přikoupit stojan nebo vozík?

Dobrý den, mám zájem o váš plynový gril Q 1200 v modré barvě a chtěl bych se zeptat, jestli by nebylo možné přikoupit si k němu nějaký vozík nebo stojánek? Děkuji za odpověď.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Dá se ke grilu Q 1200 přikoupit stojan nebo vozík?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Co se týče přikoupení stojanu nebo vozíku, pak to možné je. Můžeme vám nabídnout například stojan pro Weber grily Q 1000/2000, který v našem e-shopu najdete pod katalogovým číslem 6523. Vyhovět vám můžeme i s vaším požadavkem na vozík. V našem internetovém obchodě jej hledejte pod názvem vozík Standard pro Weber grily Q 1000/2000 a katalogovým číslem 6557. Pokud byste však dal přednost klasickému stojanu, nabízí se vám ještě jedno řešení, a to pořídit si plynový gril Weber Q 1200 Stand, který má stojan již v základní výbavě. Gril má produktové číslo 51080075S. V případě zájmu o některé z popisovaného zboží, nebo pokud byste měl nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Datum 20.06.2016
Vložil Štefan B.
Titulek V čem se liší grily Genesis S-330 a E-330?

Dobrý den, můžete mi říct, zda jsou nějaké rozdíly mezi grily Genesis E-330 a Genesis S-330? Liší se i něčím jiným než barvou? Děkuji za odpověď.

Datum 20.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: V čem se liší grily Genesis S-330 a E-330?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Oba poptávané grily jsou plynové a svým vybavením, výkonem i designem se řadí mezi grily nejvyšší kvality. Grily se primárně liší materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Tento rozdíl je patrný už na pohled. Zatímco plynový gril Weber Genesis E-330 má dvojitý, porcelánem smaltovaný poklop, model Genesis S-330 je vyroben z ušlechtilé oceli. Dále se oba grily liší v materiálu použitém pro výrobu grilovacích roštů. Gril Genesis E-330 používá grilovací rošt z litiny smaltované porcelánem a plynový gril Weber Genesis S-330 má pro změnu rošt z ušlechtilé oceli. Jinak se grily v ničem podstatném neliší. Oba mají v základní výbavě GBS System, neboli grilovací rošt s vyměnitelným středem, který lze nahradit různými doplňkovými komponenty, jejichž použitím se výrazně rozšíří uživatelské rozhraní grilu i okruh jídel, které lze na grilu Genesis připravit. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 17.06.2016
Vložil Vilda D.
Titulek Je možné připojit plynový Go Anywhere na plynovou bombu?

Dobrý den, před nedávnem jsem si u vás koupil cestovní gril Weber Go-Anywhere na plyn. Chci se vás zeptat, zda je možné jej napájet z plynové bomby nebo musím používat jen tu malou kartuši? Děkuji za odpověď.

Datum 17.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Je možné připojit plynový Go Anywhere na plynovou bombu?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Technicky vzato to možné je, cestovní gril přepojíte z kartuše na plynovou lahev stejně jako ostatní grily, tedy pomocí speciální přepojovací sady, kterou rovněž najdete v našem internetovém obchodě. Dovolujeme si však upozornit, že přepojením na propanbutanovou bombu ztrácí cestovní gril Go Anywhere svůj původní smysl a stává se z něj malý stolní gril. Doporučujeme tedy zvážit, zda se vám přepojení z kartuše na plynovou bombu vůbec vyplatí. Zda by nebylo lepší pořídit si větší gril, který by svými rozměry více vyhovoval klasickému zahradnímu grilu, ale zároveň nebyl veliký tak, aby nešel vzít s sebou na výlet do přírody, k rybníku nebo na ryby. Ideálními grily pro takovéto účely jsou například plynové grily Weber Q 1200. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 24.12.2014
Vložil inka
Titulek teplota při grilování ryb

Mám elektrický gril Rhonson a potřebovala bych vědět na jakou teplotu mohu nastavit gril při grilování jednotlivých potravin (raby, zelenina, drůbež, maso)

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování