Diskusní téma: otázky

Datum 30.06.2016
Vložil Hana M.
Titulek Prodáváte také kuchařky a příručky o grilování?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli prodáváte také grilovací příručky nebo kuchařky. Koupila jsem si nový gril a hodily by se mi nějaké rady a tipy do začátku. Děkuju za odpověď.

Datum 30.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Prodáváte také kuchařky a příručky o grilování?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V našem internetovém obchodě najdete hned několik kuchařek s originálními recepty a užitečnými radami. Pokud jste začátečnice, uděláte dobře, když si pořídíte knížku Bible grilování, kterou na našich stránkách najdete pod katalogovým číslem 50039. V této knížce najdete nejen celou řadu zajímavých receptů, ale hlavně zde najdete spoustu užitečných rad a tipů, které vám rychleji proniknout do světa moderního grilování. Vedle toho vám můžeme nabídnout kuchařku specializující se na recepty z kuřecího masa (produktové číslo 45441). A jestliže preferujete vegetariánskou stravu, mohla by vás zajímat naše Weber vegetariánská kuchařka se spoustou neokoukaných bezmasých jídel. Kuchařka o vegetariánském grilování má katalogové číslo 45489. Kromě těchto tří knížek, které pochází z produkce firmy Weber, vám můžeme nabídnout i knížku o grilování „Rozpal to, šéfe!“ od uznávaného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. „Rozpal to, šéfe!“ najdete v našem internetovém obchodě pod katalogovým číslem AD6009. V případě vašeho zájmu o některou z uvedených kuchařek a příruček, nebo pokud byste měla nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit.

Datum 23.06.2016
Vložil Rosťa H.
Titulek Prodáváte knížky o grilování?

Dobrý den, neprodáváte náhodou nějaké příručky nebo kuchařky jak správně grilovat? Koupil jsem si nový gril a potřeboval bych s tím trochu poradit. Díky za váš čas.

Datum 23.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Prodáváte knížky o grilování?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Kuchařek a knížek o grilování máme hned několik. Jako první si vám dovolujeme nabídnout knihu nazvanou Weber Bible grilování, kde kromě řady originálních receptů, najdete také užitečné rady jak zacházet s grilem, jak ho rozpalovat, jak jej udržovat v co nejlepším stavu apod. Kromě Bible grilování vám můžeme nabídnout další knížky z produkce firmy Weber, a sice kuchařku zaměřenou na kuřecí maso a knížku s vegetariánskými recepty. Vedle těchto knížek od Webera vám můžeme nabídnout knížku od populárního kuchaře Zdeňka Pohlreicha „Rozpal to, šéfe!“ Pokud byste měl zájem o některou z nabízených knížek, neváhejte nás kontaktovat.

Datum 23.06.2016
Vložil Pavel M.
Titulek Doporučíte mi něco na uzení ryb?

Dobrý den, chci si koupit nějaké udící lupínky, ale nevím, na co se který používají. Můžete mi poradit, který jsou dobrý na ryby? Díky.

Datum 23.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Doporučíte mi něco na uzení ryb?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší nabídce máme celkem šest příchutí udících lupínků. Jmenovitě se jedná o třešeň, jabloň, whiskey, bílý ořech, pekanový ořech a lupínky ze dřeva exotického stromu mesquite. K uzení ryb se nejlépe hodí lupínky s jemnějším aroma. Z aktuální nabídky to jsou například lupínky z jabloňového dřeva. K uzení ryb můžete použít také speciální udící prkénka z cedrového, které najdete v našem internetovém obchodě pod katalogovým číslem 50019. V úvahu připadají také plátky na uzení z olšového dřeva, které v našem e-shopu najdete pod číslem 17520. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 23.06.2016
Vložil Jakub V.
Titulek Můžu si u vás grily vyzkoušet v praxi?

Dobrý den, je možné si u vás na prodejně gril pořádně osahat a vyzkoušet? Díky za info.

Datum 23.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Můžu si u vás grily vyzkoušet v praxi?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vyzkoušet si grily v praxi můžete na našich grilovacích kurzech Weber Gril Seminář Live, kde se účastníci kurzu pod vedením profesionálních kuchařů seznámí s grily Weber, vyzkouší si je v praxi a dozví se také mnoho nového ze světa grilování. Letos už bohužel oba grilovací kurzy proběhly a do konce roku zatím další turnus neplánujeme. Pokud ale budete průběžně sledovat naše stránky, další kurz grilování vám už jistě neunikne. Jinak při běžném provozu prodejny není možné v našich grilech klasicky grilovat, ale možnost bližšího seznámení s Weber grily a dalším zbožím tu samozřejmě je. V naší kamenné prodejně v Tachlovicích (blízko Rudné u Prahy) máme výstavní sál, kde si můžete prohlédnout naprostou většinu prodávaných grilů včetně různých doplňků a příslušenství. Grily jsou volně přístupné a můžete tak bez obav nakouknout pod poklop, prohlédnout si zblízka grilovací rošt, otáčecí špízy a další části našich grilů. Pokud byste si s něčím nevěděl rady, je vám vždy k dispozici jeden z našich odborných poradců, který vám ochotně se vším poradí a pomůže. Pro bližší seznámení s grilem vám jsou k dispozici také četná videa na našich webových stránkách. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 22.06.2016
Vložil Radim N.
Titulek Čím namazat grilovací rošt, aby se maso tolik nepřipékalo?

Dobrý den, můžete mi dát tip nějaký přípravek nebo metodu jak nejlépe promazat grilovací rošt, aby se maso tolik nepřipalovalo? Díky za pomoc.

Datum 22.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Čím namazat grilovací rošt, aby se maso tolik nepřipékalo?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vůbec nejlepší metodou jak připravit grilovací rošt ke grilování je použít na něj speciální olej na grilovací rošty, který v našem internetovém obchodě najdete pod katalogovým číslem 17511. Sprej na grilovací rošty je založen na emulzi vody a slunečnicového oleje. Pomocí spreje dostatečně promažete rošt, aby se maso nepřipékalo, ale zároveň neriskujete, že vám to v kotli po zapálení grilu „blafne“. Olej ve spreji samozřejmě není jedinou možností, jak promazat grilovací rošt. Dobře vám poslouží například obyčejná kůže od špeku. V případě vašeho zájmu o olej na grilovací rošty, nebo pokud by vás zajímaly nějaké další informace, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Weber World
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - ZAVŘENO
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování

Zahradní a venkovní krby Recepty a vaření