Diskusní téma: otázky

Datum 23.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Doporučíte mi něco na uzení ryb?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší nabídce máme celkem šest příchutí udících lupínků. Jmenovitě se jedná o třešeň, jabloň, whiskey, bílý ořech, pekanový ořech a lupínky ze dřeva exotického stromu mesquite. K uzení ryb se nejlépe hodí lupínky s jemnějším aroma. Z aktuální nabídky to jsou například lupínky z jabloňového dřeva. K uzení ryb můžete použít také speciální udící prkénka z cedrového, které najdete v našem internetovém obchodě pod katalogovým číslem 50019. V úvahu připadají také plátky na uzení z olšového dřeva, které v našem e-shopu najdete pod číslem 17520. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 23.06.2016
Vložil Jakub V.
Titulek Můžu si u vás grily vyzkoušet v praxi?

Dobrý den, je možné si u vás na prodejně gril pořádně osahat a vyzkoušet? Díky za info.

Datum 23.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Můžu si u vás grily vyzkoušet v praxi?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vyzkoušet si grily v praxi můžete na našich grilovacích kurzech Weber Gril Seminář Live, kde se účastníci kurzu pod vedením profesionálních kuchařů seznámí s grily Weber, vyzkouší si je v praxi a dozví se také mnoho nového ze světa grilování. Letos už bohužel oba grilovací kurzy proběhly a do konce roku zatím další turnus neplánujeme. Pokud ale budete průběžně sledovat naše stránky, další kurz grilování vám už jistě neunikne. Jinak při běžném provozu prodejny není možné v našich grilech klasicky grilovat, ale možnost bližšího seznámení s Weber grily a dalším zbožím tu samozřejmě je. V naší kamenné prodejně v Tachlovicích (blízko Rudné u Prahy) máme výstavní sál, kde si můžete prohlédnout naprostou většinu prodávaných grilů včetně různých doplňků a příslušenství. Grily jsou volně přístupné a můžete tak bez obav nakouknout pod poklop, prohlédnout si zblízka grilovací rošt, otáčecí špízy a další části našich grilů. Pokud byste si s něčím nevěděl rady, je vám vždy k dispozici jeden z našich odborných poradců, který vám ochotně se vším poradí a pomůže. Pro bližší seznámení s grilem vám jsou k dispozici také četná videa na našich webových stránkách. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 22.06.2016
Vložil Radim N.
Titulek Čím namazat grilovací rošt, aby se maso tolik nepřipékalo?

Dobrý den, můžete mi dát tip nějaký přípravek nebo metodu jak nejlépe promazat grilovací rošt, aby se maso tolik nepřipalovalo? Díky za pomoc.

Datum 22.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Čím namazat grilovací rošt, aby se maso tolik nepřipékalo?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vůbec nejlepší metodou jak připravit grilovací rošt ke grilování je použít na něj speciální olej na grilovací rošty, který v našem internetovém obchodě najdete pod katalogovým číslem 17511. Sprej na grilovací rošty je založen na emulzi vody a slunečnicového oleje. Pomocí spreje dostatečně promažete rošt, aby se maso nepřipékalo, ale zároveň neriskujete, že vám to v kotli po zapálení grilu „blafne“. Olej ve spreji samozřejmě není jedinou možností, jak promazat grilovací rošt. Dobře vám poslouží například obyčejná kůže od špeku. V případě vašeho zájmu o olej na grilovací rošty, nebo pokud by vás zajímaly nějaké další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Datum 22.06.2016
Vložil František B.
Titulek Kolik si účtujete za dopravu?

Dobrý den, můžete mi prosím říct, jak je to s dopravou po ČR? Chtěl bych si u vás objednat plynový gril, ale nejdřív bych chtěl znát poplatek za dopravu. Děkuji za odpověď.

Datum 22.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Kolik si účtujete za dopravu?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. S poplatkem za dopravu se to má tak, že pokud si u nás objednáte zboží za 1 000 korun nebo více, máte dopravu po celém území České republiky zdarma. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 21.06.2016
Vložil Můžu u vás platit kartou?
Titulek Jarda V.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné u vás platit za zboží kartou nebo přijímáte jen hotovost? Díky za pomoc.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Jarda V.

Dobrý den, děkujeme na váš dotaz. V naší kamenné prodejně v Tachlovicích (blízko Rudné u Prahy) je možné zboží uhradit hotovými penězi i prostřednictvím platební karty. Samozřejmostí je i možnost platby kartou na pobočce v obchodním centru Galerie Harfa. Bezhotovostní platební styk je možný i při objednávání zboží přes internet. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Datum 21.06.2016
Vložil Marcela Ž.
Titulek Máte elektrické grily s barevnými poklopy?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem narazila na plynové grily s barevnými poklopy a zajímalo by mě, jestli máte také elektrické grily s barevnými poklopy? Děkuji za odpověď.

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Gruily Krby.cz
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - 9-15 hodin
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Dočasně uzavřeno
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování