Diskusní téma: otázky

Datum 22.06.2016
Vložil František B.
Titulek Kolik si účtujete za dopravu?

Dobrý den, můžete mi prosím říct, jak je to s dopravou po ČR? Chtěl bych si u vás objednat plynový gril, ale nejdřív bych chtěl znát poplatek za dopravu. Děkuji za odpověď.

Datum 22.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Kolik si účtujete za dopravu?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. S poplatkem za dopravu se to má tak, že pokud si u nás objednáte zboží za 1 000 korun nebo více, máte dopravu po celém území České republiky zdarma. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Datum 21.06.2016
Vložil Můžu u vás platit kartou?
Titulek Jarda V.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné u vás platit za zboží kartou nebo přijímáte jen hotovost? Díky za pomoc.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Jarda V.

Dobrý den, děkujeme na váš dotaz. V naší kamenné prodejně v Tachlovicích (blízko Rudné u Prahy) je možné zboží uhradit hotovými penězi i prostřednictvím platební karty. Samozřejmostí je i možnost platby kartou na pobočce v obchodním centru Galerie Harfa. Bezhotovostní platební styk je možný i při objednávání zboží přes internet. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Datum 21.06.2016
Vložil Marcela Ž.
Titulek Máte elektrické grily s barevnými poklopy?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem narazila na plynové grily s barevnými poklopy a zajímalo by mě, jestli máte také elektrické grily s barevnými poklopy? Děkuji za odpověď.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Máte elektrické grily s barevnými poklopy?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Je nám velice líto, ale mezi elektrickými grily Weber podobnou řadu grilů s výrazně barevnými poklopy nenajdete. V této kategorii máme několik tmavošedých grilů, které však nejsou tak výrazné jako barevné Weber grily Q 1200. Z naší nabídky by se vám tak mohl nejvíce zamlouvat elektrický gril Weber Q 1400 s kaštanově zbarveným poklopem.

Datum 21.06.2016
Vložil Jan M.
Titulek Jaké máte stojany na kuře?

Dobrý den, už nějaký čas si chci pořídit nějaký šikovný stojan na grilované kuře. Na vašich stránkách jsem jich našel několik, ale neumím si z nich moc vybrat. Můžete mi nějaký doporučit? Děkuji za ochotu.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Jaké máte stojany na kuře?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Můžeme vám nabídnout například stojan na kuře z nerezové oceli, který v našem e-shopu najdete pod katalogovým číslem 6482. Jedná se o jednoduchý, ale maximálně praktický stojan, který vám usnadní grilování celého kuřete. Stojan volně položíte na gril, přičemž do jeho středu můžete vložit plechovku s pivem a kuře na ní navléknout. Výpravy z piva prostoupí celé kuře a zjemní je maso a vylepší chuť.

Další dostupnou variantou je stojan na drůbež Weber Style, který zaujme už při prvním pohledu svým propracovaným a elegantním designem. Zamlouvat se vám budou ale i jeho užitné vlastnosti. V prostředku stojanu je malá nádobka, která se může naplnit vodou, vínem nebo pivem, takže při grilování výpary z tekutiny krásně zjemní maso a vaše grilované kuřátko tak bude ještě chutnější než obvykle. Součástí základního balení je navíc i špunt, kterým ucpete kuře z druhé strany. Stojan na drůbež Weber Style je k dostání za cenu 1 490 korun a v našem e-shopu má katalogové číslo 6731.

Třetí možností je stojan na kuře BBQ System, který stojí 1 690 korun, a v našem internetovém obchodě hledejte pod produktovým číslem 8838. Stojan se používá pro grily vybavené grilovacím roštem s vyjímatelným středem. Samotný stojan je dost velký, takže je kromě grilování kuřete nebo jiné drůbeže můžete využít k přípravě nějaké přílohy, například pečených brambor nebo zeleniny. Praktická jsou také madla po stranách stojanu a také vyjímatelná nádobka v prostředku stojanu, kterou lze naplnit vodou, pivem nebo vínem, čímž se u grilovaného kuřete dosáhne jemnějšího masa a lepší chuti. V případě vašeho zájmu o některý ze stojanů, nebo pokud byste měl nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Datum 21.06.2016
Vložil Julek M.
Titulek Dá se ke grilu Q 1200 přikoupit stojan nebo vozík?

Dobrý den, mám zájem o váš plynový gril Q 1200 v modré barvě a chtěl bych se zeptat, jestli by nebylo možné přikoupit si k němu nějaký vozík nebo stojánek? Děkuji za odpověď.

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Dá se ke grilu Q 1200 přikoupit stojan nebo vozík?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Co se týče přikoupení stojanu nebo vozíku, pak to možné je. Můžeme vám nabídnout například stojan pro Weber grily Q 1000/2000, který v našem e-shopu najdete pod katalogovým číslem 6523. Vyhovět vám můžeme i s vaším požadavkem na vozík. V našem internetovém obchodě jej hledejte pod názvem vozík Standard pro Weber grily Q 1000/2000 a katalogovým číslem 6557. Pokud byste však dal přednost klasickému stojanu, nabízí se vám ještě jedno řešení, a to pořídit si plynový gril Weber Q 1200 Stand, který má stojan již v základní výbavě. Gril má produktové číslo 51080075S. V případě zájmu o některé z popisovaného zboží, nebo pokud byste měl nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Weber World
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - ZAVŘENO
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování

Zahradní a venkovní krby Recepty a vaření