
| Datum | 10.06.2012 | 
| Vložil | George | 
| Titulek | Vysvětlete,prosím | 
                                        Pěkný den,
žádám o vysvětlení pojmu nepřímé grilování. Díky.
                                    
—————
| Datum | 14.03.2012 | 
| Vložil | www.grily-krby.cz | 
| Titulek | Re: koupě grilu | 
                                        Dobrý den, 
plyn u tohoto grilu vlastně potřebujete jen k zapálení uhlí, a má smysl ho volit tehdy, pokud Vás nebaví z nějakého důvodu používat podpalovací komín. Kartuše vychází něco přes 200,- https://www.grilykrby.cz/products/plynove-kartus-weber/ , a vydrží velmi dlouho, běží jen pár minut při každém grilování.
Systém funguje, zatím jsme na něj neměli žádnou reklamaci. Je v tom dobrém smyslu slova jednoduchý, a zcela funkční
                                    
—————
| Datum | 10.03.2012 | 
| Vložil | Tomaš Flaume | 
| Titulek | koupě grilu | 
                                        dobrý den ,Gril Performer Touch-N-Go jak je to s nahradní kartuší ajaká cena problematičnost systému,děkuji Flaume
                                    
—————
| Datum | 08.10.2011 | 
| Vložil | věra | 
| Titulek | pomoc, rada | 
co a jak s kontaktním grilem Kde se možno dočíst posdrobnosti ? děkuji přededm
—————
| Datum | 12.08.2011 | 
| Vložil | Vilém | 
| Titulek | Jak grilovat ? poradte prosím | 
Dobry den mam otazku jak grilovat vsude je o tom psane ale potreboval bych lehky a strucny postup jak grilovat. Nikdy sem sam jeste negriloval a nevím jak presne zacít. Prosím o presny a strucny postup jak zacít grilovat. Dekuju
—————
—————
| Datum | 01.04.2011 | 
| Vložil | šašlička | 
| Titulek | Gril na šašlik | 
Marně sháním gril na kterém by sa dal na dvou jehlách cca 60 cm vedle sebe točit pomoci motorku na dvě jehly šašlik.
—————
| Datum | 20.06.2010 | 
| Vložil | Expert | 
| Titulek | Re: obtěžování sousedů kouřem | 
Ano, zajímavá otázka. U plynu ovšem počítejte s tím, že časté odpojování plynové hadice od vaší trouby může časem vést k netěsnostem, které mohou zadusit vás i vaši početnou rodinu. Lepším řešením se nabízí, jak sám píšete, gril na lávové kameny. U něj je však nevýhodou poměrně vysoká cena letenky do slunné Itálie, kde v podhůří Etny je vhodných lávových kamenů dostatek.
—————
| Datum | 23.03.2010 | 
| Vložil | Petr Kádner | 
| Titulek | obtěžování sousedů kouřem | 
Rád bych, aby kouř z grilování neobtěžoval sousedy na vedlejší terase, ale nerad bych si pořizoval elektrický gril. Co třeba plyn a lávové kameny? Nahradí kouřová sůl chuť masa grilovaném na dř. uhlí?Díky
—————
| Datum | 20.06.2010 | 
| Vložil | Expert | 
| Titulek | Re: zahradní grily a udírny | 
Zahradní grily a udírny jsou u nás v nabídce pouze v barvě černé. Vzhledem k celkovému boomu a zájmu o tuto barvu jsou však dočasně vyprodány. Poněvadž však chceme vyjít vstříc vám, našim zákazníkům, připravujeme do prodeje grily a udírny v barvě růžové a světle modré. Vzhledem k předpokládanému nižšímu zájmu budou tyto výrobky jistě poměrně dlouho na skladě.
GrilyKrby.cz
GrilyKrby.cz
                            Tachlovice 311 678 445-6 
                 777 585 285