Diskusní téma: otázky

Datum 21.06.2016
Vložil grily-krby.cz
Titulek Re: Jaké máte stojany na kuře?

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Můžeme vám nabídnout například stojan na kuře z nerezové oceli, který v našem e-shopu najdete pod katalogovým číslem 6482. Jedná se o jednoduchý, ale maximálně praktický stojan, který vám usnadní grilování celého kuřete. Stojan volně položíte na gril, přičemž do jeho středu můžete vložit plechovku s pivem a kuře na ní navléknout. Výpravy z piva prostoupí celé kuře a zjemní je maso a vylepší chuť.

Další dostupnou variantou je stojan na drůbež Weber Style, který zaujme už při prvním pohledu svým propracovaným a elegantním designem. Zamlouvat se vám budou ale i jeho užitné vlastnosti. V prostředku stojanu je malá nádobka, která se může naplnit vodou, vínem nebo pivem, takže při grilování výpary z tekutiny krásně zjemní maso a vaše grilované kuřátko tak bude ještě chutnější než obvykle. Součástí základního balení je navíc i špunt, kterým ucpete kuře z druhé strany. Stojan na drůbež Weber Style je k dostání za cenu 1 490 korun a v našem e-shopu má katalogové číslo 6731.

Třetí možností je stojan na kuře BBQ System, který stojí 1 690 korun, a v našem internetovém obchodě hledejte pod produktovým číslem 8838. Stojan se používá pro grily vybavené grilovacím roštem s vyjímatelným středem. Samotný stojan je dost velký, takže je kromě grilování kuřete nebo jiné drůbeže můžete využít k přípravě nějaké přílohy, například pečených brambor nebo zeleniny. Praktická jsou také madla po stranách stojanu a také vyjímatelná nádobka v prostředku stojanu, kterou lze naplnit vodou, pivem nebo vínem, čímž se u grilovaného kuřete dosáhne jemnějšího masa a lepší chuti. V případě vašeho zájmu o některý ze stojanů, nebo pokud byste měl nějaké další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Kontakt

Grily Krby.cz

obchod@vladeko.cz

Weber World
Karlštejnská 97
252 17 Tachlovice
Pondělí - pátek 9-18hodin
Sobota - ZAVŘENO
Neděle - ZAVŘENO

Nákupní centrum Galerie Harfa
Českomoravská 2420/15a
190 93 Praha 9
tel. 775 585 284

Tachlovice 311 678 445-6
775 585 284

Vyhledávání

První Weber World Partner v ČR

 

Grily-Krby.cz - webové stránky o zahradních grilech, krbech a grilování.

Grilování